Adana Televizyon Servisi

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Nadir Teknik Servis

Nadir Teknik Servis 2020 yılında Kazım Karakuş tarafından kurulmuştur. Yıllardır sektörün içinde olan Kazım Karakuş tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla Adana’nın tüm bölgelerinde hizmet vermektedir.

Nadir Teknik Servis’in kurucusu Kazım Karakuş 1998 yılından beri beyaz eşya, televizyon gibi elektronik cihazların tamirini yapmaktadır. Bu tecrübesini 2020 yılında kendi şirketini kurarak devam ettirmiştir.

Hakkımızda

Nadir Teknik Servis olarak Adana ilinde hizmet vermekteyiz. Adana’nın hemen hemen her bölgesine teknik servis hizmeti veriyoruz.

İşimizi severek yaptığımız için bizi her zaman güler yüzlü göreceksiniz.

Düşük Fiyat

Nadir Teknik Servis olarak verdiğimiz hizmetlerde fiyatı piyasaya kıyasla düşük tutmaya çalışıyoruz. Ucuz hizmet aldığınızdan şüpheniz olmasın.

Tecrübeli Ekip

Nadir Teknik Servis bünyesinde çalışan tüm çalışanlar sektöre yıllarını vermiş deneyimli kişilerdir. Cihazlarınız emin ellerde.

Şeffaf Çalışma

Cihazınızdaki arızanın ne olduğunu, hangi parçaların satın alınacağını, nelerin tamir edilebileceğini detaylıca size açıklıyoruz. Yapılan her işlem hakkında bilginiz olacak.

Hızlı Randevu

Boş olduğumuz günlerde aynı gün içerisinde randevu veriyoruz. Randevuları sizin de boş vaktinize göre ayarlamaya çalışıyoruz. Artık tamir için usta beklemenize gerek yok, bir telefon kadar uzağınızdayız.

Tamire İhtiyacınız Mı Var?

Bize dakikalar İçerisinde ulaşabilirsiniz

Bize Ulaşın